روغندون

روغندون افتخار دارد که جزو تخصصی ترین و برترین تولیدکنندگان روغن های گیاهی با مصارف دارویی، آرایشی-بهداشتی و خوراکی می باشد و به واسطه گستره کاری، کیفیت و نوآوری خود توانسته حضوری پر رنگ در این صنعت داشته باشد. محصولات ارائه شده این مجموعه از بالاترین کیفیت برخوردار می باشد که با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته ساخت کشور آلمان و به کمک تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین ارقام کشاورزی ایران تولید می شوند و در کنار این مهم، پرسنل متخصص این مجموعه با تلاش، خلاقیت و نوآوری، بهره گرفتن از دانش روز صنعت روغن کشی و مشتری مداری توانسته اند نامی معتبر و جایگاهی ارزشمند را برای این مجموعه به ارمغان آورند.

فلسفه و ماموریت

تمام انگیزه ما تولید محصولاتی نفیس با بالاترین سطح کیفیت است تا بتوانیم بهترین ها را به شما هدیه دهیم. اشتیاق ما در رسیدن به اهداف حرفه ای خود که نهایتا منجر به لبخند رضایت مشتریان مان می شود،وصف ناپذیر است.لذا ما تمام تلاش خود را برای دستیابی به این مهم انجام می دهیم. تلاش برای هدیه دادن محصولاتی تاثیرگذار، خالص و با کیفیت از بهترین و تازه ترین دانه ها و محصولات گرفته شده از طبیعت .

ما متعهد به حفظ اثر و تمامیت مواد اولیه، حفاظت از سلامت مصرف کننده و همچنین کره زیبای زمین تا حد امکان هستیم.

چشم انداز

چشم انداز این مجموعه، تبدیل شدن به مجموعه ای سرآمد، پیشتاز در کیفیت، یاد گیرنده و مولد سودآوری پایدار در منطقه تا سال 1400 شمسی می باشد.

ارزش ها

ایمنی، تعهد در کار و اخلاق، تلاش مستمر برای پیشرفت، همبستگی، مشتری مداری و احترام به کارکنان ارزش های مجموعه روغندون را تشکیل می دهند.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

مجموعه فروشگاههای روغندون با سه شعبه در گیلان فعالیت میکند .

شعبه یک خیابان سردار جنگل  نبش کوچه حاج قاسم  33510981

شعبه دو خیابان فلسطین روبروی فروشگاه هفت

 *فروش اینترنتی  01333845099- 09360077670

شعبه سه فلکه گاز جنب لوازم تحریر پازل  33367737